Kontakta Oss


Skoogs Handels AB

Box 717, 941 28 PITEÅ • Besök: Cisternvägen 80, Haraholmen, 941 43 Piteå • Tel: 0911-745 00 • Fax: 0911-24 62 90

KONTAKTPERSONER

Christina Viklund
Christina Viklund

Ekonomi / Kundreskontra

0911-745 04
christina.viklund@skoogs.se

Gun Olofsson
Gun Olofsson

Ekonomi

0911-745 03
gun.olofsson@skoogs.se

Urban Eriksson
Urban Eriksson

Ekonomi

0911-745 09
urban.eriksson@skoogs.se

Emma Skoog
Emma Skoog

Ekonomi/Leverantörsreskontra

0911-745 18
emma.skoog@skoogs.se

Skoogs Handels
Linnea Johansson

Redovisningsekonom KUST Hotell & Spa, Restaurang Tage

0911-745 14
linnea.johansson@skoogs.se

Skoogs Handels
Kersti Bergstrom

Ansvarig marknad/kommunikation

070-685 1061
kersti.bergstrom@skoogs.se

Skoogs Handels använder sig av cookies för att förbättra användarupplevelsen på webbplatsen och statistik. Om du inte godkänner eller vill ha mer information kan du läsa mer på skoogs.se/cookiepolicy